News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Бойко: У сьогоднішніх умовах необхідно переглянути співпрацю з МВФ

25.06.2018
Юрій Бойко: Усі країни, які слідували рекомендаціям МВФ, незважаючи на свої національні інтереси, опинилися на межі соціального протистояння

Вимога Міжнародного валютного фонду підвищити ціни на газ для населення – це шлях до соціального вибуху, а політика української влади має відповідати інтересам українців, а не МВФ, заявив співголова Опозиційного блоку Юрій Бойко в ефірі телеканала "Інтер", повідомляє сайт політсили.

"Сьогодні вже йде не діалог, а спроба диктату з боку МВФ: "зробіть це, зробіть те". Але ж усі країни, які виконували рекомендації МВФ, незважаючи на свої національні інтереси, опинялися на межі соціального протистояння, – зазначив політик. – У сьогоднішніх умовах необхідно переглянути співпрацю з МВФ і зайнятися нарешті розвитком економіки, підтримати власного виробника, знизити податки і тарифи для того, щоб ожила промисловість. Необхідно проводити політику, яка б відповідала національним інтересам держави, а не Міжнародного валютного фонду".

Нардеп додав, що український народ "і так вже по вуха в боргах через бездарну політику нинішньої влади, а черговий кредит все одно буде розкрадений, але ось віддавати ці борги будуть діти й онуки українців".

У Міжнародному валютному фонді заявляють, що українська влада має відкоригувати ціни на природний газ на внутрішньому ринку до рівня цін на імпорт.

Із 1 квітня 2017 року в Україні для населення і підприємств теплокомуненерго діє ціна газу, встановлена у розмірі 6957,9 грн за 1 тис. м3 (із ПДВ). 25 січня 2018 року президент України Петро Порошенко в інтерв’ю Bloomberg сказав, що уряд готовий урегулювати ціни на газ, але не вказав подробиць.

1 лютого постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман підтвердив вимоги про врегулювання цін на газ в Україні.

У квітні стало відомо, що "Нафтогаз" запропонував уряду диференціювати ціни на газ для населення. Було запропоновано встановити дві ціни: чинна – 6,96 тис. грн за 1 тис. м3 поширювалася б на соціальну норму споживання газу, а все, що вище від норми, коштувало б на 60–65% дорожче. 8 червня колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомив, що МВФ відхилив пропозицію НАК "Нафтогаз України" про диференціацію ціни на газ для населення.

12 червня голова Національного банку України Яків Смолій заявив, що візит місії Міжнародного валютного фонду в Україну залежить від перегляду Києвом тарифів на газ і досягнення збалансованого державного бюджету.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-bojko-v-sogodnishnih-umovah-neobhidno-peregljanuti-spivpratsju-z-mvf-252391.html”

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.