News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Місія МВФ прибуде до Києва після перегляду тарифів на газ та збалансування держбюджету – Смолій

25.06.2018
Перегляд тарифів на газ для населення одна з вимог МВФ

Візит місії Міжнародного валютного фонду до України залежить від перегляду Києвом тарифів на газ і досягнення збалансованого державного бюджету. 12 червня про це журналістам заявив голова Національного банку України Яків Смолій, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

“Я вважаю, що ті питання, які ще не вирішені, усі взаємопов’язані, тому для приїзду місії необхідні й черговий перегляд ринку газу, і переговори з Мінфіном щодо збалансованого бюджету“, – сказав він.

У МВФ заявляють, що українська влада повинна відкоригувати ціни на природний газ на внутрішньому ринку до рівня цін на імпорт.

25 січня 2018 року президент України Петро Порошенко в інтерв’ю Bloomberg сказав, що уряд готовий врегулювати ціни на газ, але не зазначив подробиць.

1 лютого постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман підтвердив вимоги про врегулювання цін на газ в Україні.

У квітні стало відомо, що "Нафтогаз" запропонував уряду диференціювати ціни на газ для населення. Пропонували встановити дві ціни: чинна – 6,96 тис. грн за 1000 м³ – поширювалася б на соціальну норму споживання газу, а все, що вище від норми, коштувало б на 60–65% дорожче.

Кабінет Міністрів України на засіданні 30 травня продовжив спеціальні зобов’язання компанії "Нафтогаз України" щодо постачання газу для населення і підприємств теплокомуненерго без зміни ціни до 1 серпня. Отже, ціни на газ для населення залишилися на попередньому рівні.

Із 1 квітня 2017 року в Україні для населення і підприємств теплокомуненерго діє ціна газу, установлена в розмірі 6957,9 грн за 1000 м³ (із ПДВ).

8 червня колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомив, що МВФ відхилив пропозицію НАК "Нафтогаз України" про диференціацію ціни на газ для населення.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-misija-mvf-pribude-v-kijiv-pislja-peregljadu-tarifiv-na-gaz-ta-zbalansuvannja-derzhbjudzhetu-smolij-250471.html”

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.