News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Привіт, літо! Синоптики описали погоду в Україні на найближчі дні

28.04.2018
 В Україні буде по-літньому тепло

Найближчої доби погоду в Україні визначить суха і тепла повітряна маса, повідомляє Укргідрометцентр.

Опадів по всій території країни не очікується, вітер південний, південно-західний, 3-8 м/с.

Температура вночі 6-11° тепла, вдень 23-28°, на узбережжі морів 18-20°, в східних областях і Карпатах вночі 1-6° тепла, на поверхні грунту, в Карпатах і в повітрі місцями заморозки 0-2°, вдень 17-22° тепла.

У Києві день пройде без опадів. Температура вночі близько 10°, вдень 24-26°.

У понеділок, 30 квітня, в Україні буде сухо. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура повітря вночі 10-15°, у східній частині місцями 6-9° тепла, вдень 23-28°, в горах і на узбережжі морів 17-22°.

У Києві буде хмарно з проясненнями, опадів не очікується. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 13-15°, вдень близько 25°.

Нагадаймо, на травневі свята українці відпочивають з 28 квітня по 1 травня.

  • Читайте також: Пікнік на травневі. Супрун дала поради, як уникнути харчових отруєнь

Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/privit-lito-sinoptiki-opisali-pohodu-v-ukrajini-na-najblizhchi-dni-2467052.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.