News:

Близько 200 українських туристів не можуть вилетіти з Єгипту, рейс чекають більше доби

28.04.2018
 Багато туристів поїхали відпочивати з дітьми

Близько 200 українських туристів не можуть повернутися додому з Єгипту більше доби.

Як розповіла одна з відпочиваючих Анна Сало, рейс до Львова в аеропорту Шарм-ель-Шейха очікують близько 200 осіб, з них 45 дітей.

"Все голодні і дуже замерзли! Діти плачуть", — написала вона.

Сало додала, що рейс повинна була виконувати компанія YanAir.

За словами іншої туристки Софії Васильченко, рейс очікували близько 4:00 ранку 27 квітня, проте його переносили до десяти разів. Відзначається, що люди брали путівки у туристичної компанії Join up.

У коментарях до одного з постів про очікування туристка Христина Бобух написала, що ніхто нічого не пояснює, вильоти переносяться, а в готелі вимагають звільнити готельні номери.

У туристичній компанії поки не коментують інцидент, інформація про затримку вильоту на сайті відсутня.

У той же час, начальник управління департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич повідомив, що очікується прибуття літака з України в Єгипет, який забере туристів, найближчим часом, пише 112 Україна.

За його словами, новий літак за туристами відправляють через те, що у львівського аеропорту, куди планують повернутися українці, "не було можливості прийняти замовлений туркомпанією літак".

Кирилич підкреслив, що туристи знаходяться в готелях, оскільки знаходитися на території аеропорту можна не більше двох годин.

Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/blizko-200-ukrajinskikh-turistiv-ne-mozhut-viletiti-z-jehiptu-rejs-chekajut-bilshe-dobi-2467042.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.