News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Суд заборонив проведення страйку працівників польської авіакомпанії LOT

28.04.2018
Суд вирішив, що процедура ухвалення рішення щодо страйку була проведена з порушеннями


Президент Польських авіаліній LOT Рафал Мільчарський заявив, що суд позитивно розглянув клопотання фірми і заборонив проведення генерального страйку 1 травня 2018 року.


Згідно з рішенням суду, референдум, під час якого профспілки працівників авіакомпанії прийняли рішення про проведення страйку, відбувся з порушенням процедури.


«Я хочу поінформувати усіх пасажирів, не приховую, з величезним полегшенням, що травневий вікенд не є під загрозою, і ви можете безпечно летіти нашими авіалініями LOT. Жодного страйку у травневий вікенд не буде. А ми зі свого боку, як управа Польських авіаліній, зробимо все можливе, щоб у фірмі LOT не проводилися страйки. Ми постійно розмовляємо з нашими працівниками, прагнемо щоб наші працівники зрозуміли – перед нами ще багато праці», — заявив Мільчарський.


Профспілки Польських авіаліній LOT, у свою чергу наголошують, що референдум відбувся легально, а за проведенням страйку проголосувало 90% профспілчан.


Раніше Працівники найбільшого авіаперевізника Польщі — компанії LOT заявили, що розпочнуть 1 травня безстроковий страйк з вимогою збільшення зарплати.


Джерело: Польське радіо


Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/sud-zaboroniv-provedennya-strayku-pracivnikiv-polskoji-aviakompaniji-lot-493341.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.