News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Все, що потрібно знати про "громадянську війну" на Донбасі: з’явилося показове фото

28.04.2018

Родичі загиблого на Донбасі російського найманця, що воював на боці бойовиків так званої Донецької народної республіки ("ДНР"), збирають гроші на його похорон.

Відповідний скріншот оголошення на своїй сторінці в Facebook розмістив блогер Олександр Тверський.

"Про" громадянську "війну", — зазначив він.

Так, російські пропагандисти досі заявляють, що війна на сході України — "громадянська", але замовчують той факт, що на ній чомусь масово гинуть росіяни, в тому числі кадрові військові."Падло з Башкирії прийшло на нашу землю вбивати! Здохла тварюка — урок іншим", "Земля скловатою", "А що робив цей "башкир" в Україні, гроші заробляв на крові! Не пішли вони на користь… Земля грудкою покидьку і чан зі смолою..."- пишуть в інтернеті.

Як повідомляв "Апостроф", раніше відома російська пропагандистка підірвала мережу постом про реалії життя в Росії.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2018-04-28/vse-chto-nujno-znat-o-grajdanskoy-voyne-na-donbasse-poyavilos-pokazatelnoe-foto/128396”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.