News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Меблі для кухні провокують появу раку: що варто знати

27.04.2018

Ймовірно, кухня є останнім місцем в нашому будинку, де ми очікуємо зустріти хімічні речовини з категорії канцерогенів. Однак дослідники з’ясували, що в кухонних меблях містяться компоненти поліхлоровані біфеніли (ПХБ). Ці токсини, які є відомими канцерогенами, виділяються в атмосферу в той момент, коли використаний в якості ущільнювача матеріал в кухонних меблях з часом втрачає свою цілісність.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Новости Ю.

Вчені з Університету Айови протестували зразки повітря всередині і зовні 16 будинків в цьому штаті. Вони виявили в атмосфері підвищені сліди відразу трьох ПХБ, які були заборонені для використання в споживчих продуктах ще в 1978 році.

Вражаючим було те, що концентрація цих токсинів в нових будинках була вищою, ніж в старих, в яких частіше мали б використовуватися подібні продукти. При більш ретельному дослідженні вчені з’ясували, що виділення токсинів в повітря відбувається з кухонних плит, стін і підлоги. Однак вчені також зафіксували ПХБ в момент їх виділення з кухонних меблів. Вони вважають, що ці токсини є продуктом 2,4-діхлорбензоїл пероксиду – поширеного інгредієнта в прокладці.

Всесвітня організація охорони здоров’я давно називає ПХБ канцерогенами для людини. Чотири десятиліття тому влада США і Великобританії заборонили використання цих речовин в споживчих продуктах. І ось тепер новий експеримент показав абсолютно несподіване джерело даних хімікатів, наявний просто на кухнях, про який раніше ніхто не підозрював.

Як раніше писала НАРОДНА ПРАВДА, сучасний посуд виготовляють із різноманітних матеріалів. Однак, безпечним є лише той, який є хімічно неактивним та відповідно не вступає у хімічні реакції. Утворення різних сполук змінює смак та якість їжі, що знаходиться у посуді.

Нагадаймо, що фахівці визначили найнебезпечніші побутові речі, які можуть сприяти виникненню онкологічних захворювань. Лідером серед “вбивць” щоденного вжитку виявився кухонний посуд.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/27/mebli-dlya-kuhni-provokuyut-poyavu-raku-shho-varto-znaty/”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.