News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Мартиросян про протести у Вірменії: Народ не може не мати рації

27.04.2018
Мартиросян: Я повністю підтримую свій народ. Підтримував і буду підтримувати у будь-якому разі

Російський шоумен вірменського походження Гарік Мартиросян підтримав революцію у Вірменії. Про це він заявив, виступаючи 25 квітня на форумі Synergy Insight Forum у Москві.

"Я трохи схвильований, емоційно трохи не готовий до сьогоднішнього виступу, його було задумано ще рік тому, тому я не міг уже відмовитися, але в життя втрутилися події на моїй батьківщині у Вірменії, де тривають народні протести. Тут стоїть моє тіло, мозок працює, але серце, душа, емоції, думки – там, у Єревані", – розповів він.

Шоумен зазначив, що йому складно говорити про інші матерії" на тлі того, що відбувається у нього на батьківщині.

"Я цілком підтримую мирне прагнення мого народу до щастя. Народ має право жити щасливо. Я повністю підтримую свій народ. Підтримував і буду підтримувати у будь-якому разі. Народ не може не мати рації. Я хотів би звернутися до мудрого вірменського народу – не дайте себе обдурити нікому у жодному разі", – наголосив Мартиросян.

23 квітня вуличні акції протесту в Єревані змусили прем’єр-міністра Сержа Саргсяна піти у відставку. Із 2008-го до 2018 року він був президентом Вірменії і намагався зберегти свою владу на новій посаді після переходу країни до парламентської форми правління.

Виконувачем обов’язків глави уряду став перший віце-прем’єр, соратник Саргсяна, колишній топ-менеджер російського "Газпрому" Карен Карапетян.

24 квітня в.о. прем’єр-міністра повідомив, що скасував заплановану зустріч із лідером опозиції Ніколом Пашиняном. За словами Карапетяна, опозиціонер "висунув нові умови" і в такий спосіб відмовився від діалогу. Пашинян заявив, що влада намагається використати відставку Саргсяна для збереження впливу керівної Республіканської партії.

25 квітня активісти протестів у країні. Того самого дня президент Вірменії Армен Саркісян оголосив про початок консультацій із парламентськими і непарламентськими політичними силами. 26 квітня Пашинян закликав Карапетяна провести переговори "у присутності народу".

Після розпаду урядової коаліції опозиційна парламентська фракція "Єлк" висунула кандидатуру свого голови Пашиняна на посаду прем’єр-міністра.

Вибори нового прем’єр-міністра країни можуть відбутися 1 травня.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/martirosjan-pro-protesti-u-virmeniji-narod-ne-mozhe-buti-ne-prav-243544.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.