News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

У Держдепі США заявили, що НАТО не буде працювати з РФ у звичайному режимі, поки вона не виконає Мінських угод і не поверне Криму

27.04.2018
У НАТО поки що не будуть співпрацювати з РФ у звичайному режимі

НАТО не буде повертатися до звичайної роботи з Росією, поки вона не виконає Мінських угод і поки Крим не буде повернуто до складу України. Про це у Twitter 27 квітня написала спікер Держдепартаменту США Гізер Ноєрт.

"Держсекретар Помпео (держсекретар США Майк Помпео."ГОРДОН") і міністри закордонних справ країн НАТО підтвердили: Північноатлантичний альянс не повернеться до роботи у звичайному режимі з Росією доти, доки Росія не виконає своїх зобов’язань у межах Мінських домовленостей, не виведе сил і не припинить підтримки підконтрольних сил на Донбасі та не поверне контролю над Кримом Україні", – заявила Ноєрт.


Sec. Pompeo and NATO Foreign Ministers reaffirm: #NATO will not return to business as usual with #Russia until Russia fulfills its commitments under the Minsk agreements, withdraws forces and support for proxies in the #Donbas, and returns control of #Crimea to #Ukraine.

— Heather Nauert (@statedeptspox) 27 квітня 2018 р.

Відносини Кремля і НАТО ускладнилися після анексії Росією Криму і початку бойових дій на сході України.

У червні 2017 року голова військового комітету НАТО генерал Петр Павел повідомив, що Росія збільшує свій військовий потенціал практично на всіх фронтах, тому НАТО необхідно бути напоготові, щоб не допустити сценарію анексії Криму і вторгнення у Східну Україну.

14 вересня 2017 року глава Генерального штабу збройних сил Росії Валерій Герасимов і головнокомандувач сил НАТО в Європі Кертіс Скапаротті спілкувалися телефоном і підкреслили, що РФ і Альянс "зберігають лінії комунікації між військовими відомствами заради більшої передбачуваності та прозорості військових активностей". У прес-центрі штаб-квартири НАТО тоді заявили, що Альянс не змінював стратегії щодо Росії, і нагадали про заяву генсека НАТО Єнса Столтенберга, у якій ідеться: "Ми посилили нашу колективну безпеку, але залишаємося відкритими до діалогу. Ми зберігаємо економічні санкції. Але ми використовуємо військові лінії комунікації".

У лютому 2018 року заступник міністра закордонних справ Росії Олександр Грушко заявив, що НАТО припинив практичне співробітництво з Росією за військовою лінією.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/u-derzhdepi-ssha-zajavili-shcho-nato-ne-bude-pratsjuvati-z-rf-u-zvichajnomu-rezhimi-poki-vona-ne-vikonaje-minski-ugodi-i-ne-poverne-krim-243483.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.