News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

У Конгресі США оприлюднили розсекречену доповідь про російське втручання у вибори

27.04.2018
 Ілюстративне фото

Постійний спеціальний комітет з розвідки Палати представників Конгресу США офіційно оголосив про завершення розслідування ймовірного втручання Росії у вибори президента США в 2016 році і оприлюднив розсекречену версію звіту.

Як передає Reuters, в документі зазначено, що не було виявлено доказів того, що виборчий штаб Дональда Трампа вступив в змову з Москвою під час президентської кампанії 2016 року.

Водночас у звіті говориться про те, що Росія протягом десятиліть активно займалася інформаційною війною проти Заходу. Зокрема, Росія прагнула посіяти ворожнечу в США за допомогою кібератак і соціальних мереж.

Дивіться також

  • Facebook опублікував дослідження про зв’язок між рекламою в соцмережі та втручанням РФ у вибори в США

Після виборів президента США восени 2016 року Центральне розвідувальне управління США дійшло до висновків, що хакерські атаки з боку Росії на офіційні установи в США під час президентської кампанії були спрямовані безпосередньо на підтримку Дональда Трампа, а не на дискредитацію самого процесу демократичних голосувань.

Пізніше національна розвідка США виклала в публічний доступ незасекречену версію доповіді про "втручання Росії у вибори". Згідно з документом, президент Росії Володимир Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на вибори в США.

Росія заперечує втручання в президентські вибори США в 2016 році. Президент США Дональд Трамп вважає заяви про можливу змову з урядом РФ політичним полюванням на відьом і заперечує будь-яку змову з Москвою.

Дивіться також

  • "Полювання на відьом" в особі одного політика. Трамп поскаржився на нападки з боку політичних супротивників
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/u-konhresi-ssha-opriljudnili-dopovid-pro-rosijske-vtruchannja-2466954.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.