News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Викритого на хабарі столичного суддю взято під арешт

26.04.2018
Судді Голосіївського районного суду Києва Андрію Новаку суд призначив запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 60 днів і заставу у 120 тис. грн


Солом’янський районний суд Києва застосував запобіжний захід у вигляді тримання під вартою підозрюваному у хабарництві судді Голосіївського районного суду Києва Андрію Новаку, а також визначив як альтернативу заставу у розмірі 120 тис.₴ Про це повідомила УНН прес-секретар Солом’янського райсуду столиці Яна Квітченко.


«25 квітня слідчий суддя Солом’янського районного суду Києва Вишняк розглянув клопотання САП щодо Новака Андрія Васильовича з приводу тримання під вартою. За результатами розгляду даного клопотання його було задоволено частково. Застосовано до підозрюваного Новака А.В. запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у Київському слідчому ізоляторі строком 60 днів. Строк дії ухвали закінчиться 21 червня 2018 року», — зазначила прес-секретар.


Також слідчий суддя визначив підозрюваному альтернативний запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 120 тис. грн, додала вона.


В разі внесення застави, за її словами, на Новака буде покладено зобов’язання з’являтися до детектива, прокурора або суду, не відлучатися з Києва без дозволу, повідомляти про зміну свого місця проживання, утриматися від спілкування зі свідками у кримінальному провадженні, здати паспорт для виїзду за кордон.


Також суд зобов’язав підозрюваного носити електронний засіб контролю.


Нагадаймо, Національне антикорупційне бюро України разом із Службою безпеки України під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили суддю Голосіївського районного суду Києва на отриманні хабара.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/kyiv/news/vikritogo-na-habari-stolichnogo-suddyu-vzyato-pid-aresht-492829.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.