News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Поліція Криму оголосила в розшук приблизно 6 тис. осіб, причетних до окупації півострова

26.04.2018
Бахчиванжи розповів про роботу кримського управління Нацполіції

Поліція Криму оголосила в розшук приблизно 6 тис. осіб, причетних до окупації півострова. Про це на брифінгу розповів начальник Головного управління Національної поліції в АР Крим і Севастополі Анатолій Бахчиванжи, повідомляє прес-служба Національної поліції.

"Оголошені в розшук 5,8 тис. осіб, які несли службу та залишилися там після відводу військових частин на материк", – розповів Бахчиванжи.

Він додав, що вперше за чотири роки з моменту окупації створили реєстр учасників незаконно сформованого збройного формування, куди занесли 860 осіб.

"Люди, які приймали рішення, які брали участь у захопленні військових гарнізонів, які знаходяться там", – розповів Бахчиванжи.

Росія анексувала Крим після незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнають Україна і більшість країн світу. Наразі між материковою Україною і Кримом діє контрольно-пропускний режим, а Київ де-факто не контролює півострова.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/crimea/politsija-krimu-ogolosila-v-rozshuk-blizko-6-tis-osib-prichetnih-do-okupatsiji-pivostrova-243154.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.