News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

КДБ Білорусі намагався завербувати громадянина України - СБУ

25.04.2018
 Чоловік сам повідомив про спробу вербування у СБУ

Працівники СБУ викрили спроби спецслужб Білорусі завербувати громадянина України.

Як повідомляється, житель одного з прикордонних населених пунктів Чернігівської області періодично виїжджав до сусідньої республіки, щоб відвідати родичів.

"Під час чергової поїздки українець був затриманий правоохоронними органами цієї країни за нібито порушення правил торгівлі. При цьому представники КДБ Білорусі, погрожуючи кримінальним переслідуванням, вимагали від чоловіка передавати інформацію про військові об’єкти, розміщені на прикордонній території", — йдеться у повідомленні.

  • Читайте також: Глава СБУ: Росія за допомогою завербованих топ-чиновників впливає на політичні процеси в Україні

Після цього українець мав передавати КДБ отримані відомості під час виїздів у Білорусь.

"Повернувшись додому, чоловік одразу звернувся до СБ України та надав всі необхідні свідчення про обставини його вербування і поставлені перед ним завдання", — зазначили в українській спецслужбі.

Раніше повідомлялося, що спецслужби РФ намагалися завербувати громадянина України.Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/kdb-bilorusi-namahalosja-zaverbuvati-hromadjanina-ukrajini-sbu-2466251.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.