News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

ПАРЄ ухвалила резолюцію про протидію російській пропаганді, в Данії Мадсена засудили до довічного ув’язнення. Головне за день

25.04.2018
Ключові події середи

ПАРЄ ухвалила резолюцію про протидію російській пропаганді

Члени Парламентської асамблеї Ради Європи висловили підтримку протидії російській пропаганді на рівні Європейського союзу та рекомендували країнам – членам Ради Європи заснувати органи для відстеження дезінформації і фейків.

Мадсена засудили до довічного ув’язнення за вбивство журналістки

Сьогодні суд в Копенгагені не надав данському винахіднику Петеру Мадсену права на умовно-дострокове звільнення, визнавши його винним в умисному вбивстві шведської журналістки Кім Валле.

Поліція почала розслідування розгону ромів після оприлюднення відео

Відео розгрому табору ромів на Лисій горі в Києві стало підставою для відкриття кримінального провадження за статтями Кримінального кодексу України "порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії" і "хуліганство". Правоохоронці шукають свідків пригоди.

Сущенка перевели в одиночну камеру

Співробітники СІЗО заявили, що українського журналіста Романа Сущенка перевели в камеру-одиночку в "інтересах національної безпеки Росії", повідомив юрист Марк Фейгін.

МЗС України вже надіслало російській стороні ноту протесту.

Онищенко анонсував компромат на Ситника

Народний депутат-утікач Олександр Онищенко заявив, що опублікує матеріал, в якому збирається розповісти, як директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник "фабрикує і вмовляє фальсифікувати" кримінальні справи.

Поліція Криму оголосила в розшук приблизно 6 тис. осіб, причетних до окупації півострова

Уперше за чотири роки від моменту окупації створили реєстр учасників незаконно сформованого збройного формування під час окупації Криму, куди внесли 860 осіб, заявив начальник Головного управління Національної поліції в АР Крим і Севастополі Анатолій Бахчиванжі.

ЗМІ написали, що "Нафтогаз" почав закупівлю газу у "Газпрому"

Агентство "Українські новини" повідомило, що від 25 квітня "Нафтогаз України" почав закупівлю газу в російській компанії "Газпром". Він надходить в Україну через станцію "Суджа".

У Санкт-Петербурзі госпіталізували Шарля Азнавура

Сьогодні 93-річний французький співак Шарль Азнавур потрапив до лікарні у російському Санкт-Петербурзі, де мав відбутися його концерт.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/parje-uhvalila-rezoljutsiju-pro-protidiju-rosijskij-propagandi-v-daniji-madsena-zasudili-do-dovichnogo-uv-jaznennja-golovne-za-den-243221.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.