News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

У Києві затримали суддю районного суду під час отримання хабара

25.04.2018
У Києві затримали суддю районного суду під час отримання хабара

Національне антикорупційне бюро України разом із Службою безпеки України під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури викрили суддю Голосіївського районного суду Києва на отриманні хабара.

Про це повідомляє УНН з посиланням на повідомлення прес-служби НАБУ.

«23 квітня 2018 року детективи НАБУ разом із співробітниками СБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП викрили суддю Голосіївського районного суду міста Києва в момент отримання ним частини неправомірної вигоди в розмірі 1000 дол. США», – йдеться у повідомленні.

Як стало відомо УНН, цим суддею виявився Андрій Васильович Новак.

Також, за інформацією Бюро, викрито посередника, яким виявився суддя цього ж суду у відставці.

«Служитель Феміди вимагав та одержав від посередника кошти за задоволення цивільного позову на користь позивача про поновлення його на роботі та виплати йому компенсації в розмірі 1,5 млн₴ Свої «послуги» суддя оцінив у 8000 дол. США, які передавались йому трьома траншами. У момент передачі останньої частини неправомірної вигоди суддю й було викрито «на гарячому», – зазначили у відомстві.

У НАБУ також розповіли, що суддю та посередника затримано в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу за підозрою у вчиненні злочину, кваліфікованого за ч. 3 ст. 368 КК України. Наразі вирішується питання про повідомлення їм про підозру.

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/04/24/292417-kyyevi-zatrymaly-suddyu-rayonnogo-sudu-pid-chas-otrymannya-habara”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.