News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Затриманого на адмінкордоні з Кримом харків’янина відвезли зі спецприймальника в невідомому напрямку - ЗМІ

25.04.2018
Термін адміністративного арешту Стешенка закінчився 24 квітня о 22 годині

Затриманого на адміністративному кордоні з окупованим Кримом харків’янина Олександра Стешенка відвезли зі спецприймальника для осіб, які відбувають адміністративні покарання, у невідомому напрямку, передає Крим.Реаліі.

Згідно з повідомленням, у вівторок, 24 квітня, Стешенка повинні були випустити зі спецприймальника. Зустрічати його прибули адвокати. Однак харків’янина відвезли в невідомому напрямку.

Як повідомляється, адвокати "сподіваються, що білий мікроавтобус, який перехопив Стешенка, виїде на адмінкордон із материковою Україною".

Раніше адвокат сім’ї затриманого Едем Семедляєв повідомив, що Стешенко знаходився у сімферопольському ізоляторі тимчасового утримання. Як повідомлялося, термін адміністративного арешту харків’янина закінчився 24 квітня о 22 годині.

Нагадаймо, 11 квітня російські силовики затримали жителя Харкова Олександра Стешенка на КПВВ Чонгар на адміністративному кордоні з окупованим Кримом. З тих пір місцезнаходження українця було невідомо.

23 квітня Міністерство закордонних справ України направило Росії ноту протесту з вимогою повідомити причини затримання Олександра Стешенка.Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/events/zatrimanoho-na-adminhranitse-z-krimom-kharkivjanina-vidvezli-iz-spetsprijmalnika-v-nevidomomu-naprjamku-2466198.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.