News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Дощі і холод: з’явився прогноз погоди на першу половину тижня

22.04.2018

У понеділок, 23 квітня в деяких регіонах країни очікуються опади. Дощі пройдуть у Волинській, Львівській, Закарпатській, Тернопільській, а також у Донецькій і Луганській областях.

При цьому на Західній Україні трохи потеплішає – до 22 градусів вдень, тоді як в східних областях навпаки, похолодає до 12-14 градусів, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Сегодня.

На півночі країни очікується від 12 до 15 градусів, в центральних областях – від 15 до 18 градусів, і на півдні від 19 до 22 градусів тепла.

У вівторок, 24 квітня вся Україна у владі гроз, які принесуть із собою відчутне похолодання: на більшій частині країни вдень від 14 до 16 градусів тепла, і тільки на півдні від 17 до 21 градуса вище нуля.

У середу, 25 квітня грози очікуються лише в західній частині України. Також дощ пройде в Луганській області, на решті території хмарно з проясненнями. Температура повітря вдень на заході буде коливатися в діапазоні від 14 до 24 градуса, в центрі, північних і східних областях – від 13 до 17 градусів, і на півдні від 17 до 21 градуса тепла.

Нагадаймо, у неділю, 22 квітня, України з північного сходу дістанеться зона холоду зі снігом та зниженням температури. Сьогодні вдень очікується +13+18 градусів, на Заході та Півдні до +20, у Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській областях +10+15 градусів.

Проте переважатиме суха погода, невеликі дощі пройдуть лише на північному сході України.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/22/doshhi-i-holod-z-yavyvsya-prognoz-pogody-na-pershu-polovynu-tyzhnya/”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.