News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

8 причин, чому з ледачих потрібно брати приклад

22.04.2018
Можна стати найефективнішою людиною
Якщо будь-яка бездіяльність віддаляє вас від успіху, а не веде до нього, варто повчитися, як лінуватися ефективно у людей. Про це повідомляють ЗМІ.

1. Вони шукають найпростіший і ефективний спосіб виконати завдання

Засновник Microsoft Білл Гейтс говорив: "Я завжди буду шукати ледачу людину для роботи, адже вона знайде багато легких шляхів для вирішення поставленого завдання".

2. Вони вмілі оптимізатори

Ледача людина не бачить сенсу в одноманітній монотонній роботі, тому вона завжди намагається автоматизувати процес. Завдяки таким винахідникам віник змінився на пилосос, а потім — на робота-пилососа.

3. Вони майстерно використовують технології

Ледачі люди регулярно перевіряють, чи не з’явилося щось, що зняло б із них рутинні завдання.

4. Вони правильно розставляють пріоритети

Перш ніж з’ясовувати, як щось зробити, ледачі люди запитують себе, навіщо це робити. Правильна постановка питання дозволяє не витрачати час і сили на другорядні речі, які мало впливають на результат.

5. Вони вміють відпочивати

Якщо праця звичайної людини схожа на марафон, то у ледачого це короткі спринти, що чергуються з відпочинком. Спочатку він віддає завдання максимум часу і сил, а потім розслабляється.

6. Вони краще бачать ризики

Щоб ефективно виконувати завдання і нічого не переробляти, потрібно заздалегідь "підстелити соломку" там, де система може порушитися. Тому ледача людина заздалегідь бачить ризики і робить все можливе, щоб їх усунути.

7. Вони хороші лідери

Ледача людина не тільки сама виконує завдання швидко і ефективно, а ще і грамотно розподіляє їх між людьми, що працюють над проектом.

8. Вони розумні

Якщо людина не дуже розумна, вона просто не може дозволити собі лінуватися. Якщо мова йде не про дітей мільярдера, звичайно, але їх не так багато, щоб включати в статистику.

Нагадаймо, кожній людині властиві слабкості і пороки. Хтось жити не може без комп’ютерних ігор, хтось без сигарети, хтось не упустить момент попліткувати.

Дивіться сюжет про лінь

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Землю накрила потужна магнітна буря.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/8-prychyn-chomu-z-ledachyh-potribno-braty-pryklad”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.