News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Ці речі у побуті провокують появу смертельних хвороб

20.04.2018

Вчені та лікарі склали перелік домашніх речей масового використання, від яких потрібно позбавитися через їхній негативний вплив на здоров’я.

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на МедікФорум.

Освіжувачі повітря. Нещодавнє дослідження співробітників Медичного центру при Університеті Піттсбурга показало: спреї для ароматизації повітря містять велику кількість формальдегіду, відомого науці своїми властивостями канцерогену. Зокрема, є підозра, що цей хімікат здатний провокувати розвиток раку горла. Крім того, використання освіжувачів пов’язують з респіраторними захворюваннями, включаючи астму.

Посуд з антипригарним покриттям. Вивчення впливу антипригарного покриття на організм людини, яке проводилося в стінах Медичного центру NYU Langone, завершилося вердиктом фахівців про те, що такий посуд містить високі рівні перфторокапрілової кислоти. Цей хімікат згубно впливає на функціонування щитовидної залози.

Прострочені ліки. Незрозуміло, на що можна розраховувати при вживанні таких медикаментів. Використовувати прострочені знеболюючі ще й вкрай небезпечно, – їх застосування може закінчиться зовсім непередбачувано, застерегли експерти видання.

Кнопкові батарейки. Їх ковтають діти і тварини. Дія на шлунок однієї такої батареї здатна призвести до довічної інвалідності.

Нафталін. Цей засіб, може спровокувати отруєння з такими симптомами як нудота, блювання, головний біль, судоми і діарея. У свою чергу, в бюлетені Американського агентства по захисту навколишнього середовища чітко говориться: нафталін – це канцероген. За наявними даними, тривалий вплив цієї речовини може руйнувати червоні кров’яні тільця (еритроцити).

Меблі з ДСП. У деревостружкових плитах присутній канцерогенний формальдегід: тривале вдихання його парів загрожує розвитком раку носа і горла.

Нагадаймо, раніше експерти розповіли, які продукти потрібно вживати, щоб мати здорову і сяючу шкіру. В цьому допоможуть полуниця, оливкова олія, гранат, гарбуз і зелений чай.

Також експерти з харчування склали добірку з продуктів, які не тільки бажано, а навіть обов’язково потрібно вживати лише разом. Саме так вони принесуть людському організму якнайбільше користі.

Цікаво буде знати про “продукти краси”, які варто їсти взимку. Гарбуз, ріпа, капуста та осінні сорти яблук допоможуть наситити організм вітамінами і мікроелементами.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/20/tsi-rechi-u-pobuti-provokuyut-poyavu-smertelnyh-hvorob/”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.