News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

США та Британія заявили про шкідливу кібер-активність Росії

17.04.2018

Російський уряд проводить шкідливу кібер-активність, про що у спільній заяві заявили департамент внутрішньої безпеки США, Федеральне бюро розслідувань та Національний центр кібербезпеки Британії.

Зазначається, що кібер-розробки спрямовані на пристрої мережевої інфраструктури по всьому світу, такі як маршрутизатори, комутатори, брандмауери та система виявлення мережевого втручання.

Інфіковані комп’ютерні маршрутизатори спрямовані на підтримку шпигунства, вилучення інтелектуально власності, підтримання постійного доступу до заражених мереж, і, можливо, закладають основи для майбутніх наступальних операцій.

Передбачається, що цілями цих кібератак є державні та приватні організації, які є постачальниками "критично важливих інфраструктур" та інтернет-послуг, які підтримують ці сектори.

"Діяльність уряду Росії продовжує загрожувати нашій кібербезпеці. Ми засуджуємо цю активність. Закликаємо всі відповідальні країни використовувати свої ресурси, у тому числі дипломатичні, правоохоронні, технічні та інші засоби для подолання російської кіберзагрози", — заявила заступник секретаря з питань кібербезпеки та зв’язку Великої Британії Жанетт Манфра.

Вона також зазначила, що, завдяки програмам обміну інформацією, США та Британія створили можливістьі для колективної оборони, щоб мінімізувати загрози мережевим пристроям.

"Кібербезпека є спільною відповідальністю, і ми розуміємо, що виявлення загрози в мережі однієї організації може запобігти нападу в іншій", — підкреслила Манфра.

У свою чергу представник ФБР Говард Маршалл наголосив, бюро проводити розслідування і виявляти злочинців допоки цей вид кібертак триватиме, додавши, що "в цьому випадку – це уряд Росії".

"Росія — наш найсильніший ворог у кіберпросторі, тому боротьба з нею є головним пріоритетом для Національного центру кібербезпеки та наших союзників у США", — зазначив генеральний директор Національного центру кібербезпеки Сіаран Мартін.

Аби пом’якшити наслідки шкідливої інтернет-діяльності та можливих кібератак, було розроблено стратегію, відповідно до якої рекомендується діяти виробникам мережних пристроїв, інтернет-провайдерам, організаціям державного та корпораціям приватного секторів, а також клієнтам домашнього офісу.

Крім того, урядовці попросили постраждалих від подібних атак повідомляти про будь-які віруси для того, щоб краще розуміти вплив кампанії.

Напередодні розвідка Великобританії попередила прем’єр-міністра Терезу Мей про можливе оприлюднення кремлівськими хакерами компромату на вище керівництво країни, ніби-то у відповідь на військового удару Британії по об’єктах в Сирії, що пов’язують із виготовленням та зберіганням хімічної зброї.

Наприкінці березня Білий дім оголосив про продовження до 1 кітня 2019 року санкцій проти РФ за хакерські атаки відносно США, які були введені ще 2016 року Бараком Обамою. Після прийняття цього указу з США вислали 35 російських дипломатів та вилучили дві заміські резиденції представників РФ в Нью-Йорку та Меріленді.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/ssha-ta-britaniya-zayavili-pro-shkidlivu-kiber-aktivnist-rosiyi-275342_.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.