News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Петренко: Ми шукаємо активи боржників "Газпрому" на території України

16.04.2018
Петренко: Вердикти національного правосуддя ми будемо подавати для примусового виконання у країнах ЄС

Міністерство юстиції України займається пошуком тих, хто має борги перед "Газпромом", щоб стягнути заборгованість у держбюджет у межах погашення штрафів російського монополіста. Про це 16 квітня сказав глава Мін’юсту Павло Петренко в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.

"Зараз ми ще шукаємо те, що є в його боржників на території України. Я думаю, це юридичний процес, і ми це зробимо", – повідомив він.

За його словами, у закордонних юрисдикціях у "Газпрому" багато активів, які можна буде вилучити в межах примусового стягнення боргу за рішенням Стокгольмського арбітражу.

"На відміну від російського псевдоправосуддя і судової системи, європейське правосуддя дуже чітке: якщо є рішення Стокгольмського арбітражу, воно виконується примусово в будь-якій країні Європейського союзу. І вердикти національного правосуддя ми також будемо подавати для примусового виконання у країнах ЄС", – наголосив Петренко.

20 березня Петренко заявив, що всі кошти "Газпрому" на території України – понад 100 млн грн – стягнуто до держбюджету в межах виконання рішення Антимонопольного комітету України про накладення на компанію штрафу за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу України.

28 лютого Стокгольмський арбітраж зобов’язав російський "Газпром" виплатити НАК "Нафтогаз України" $4,63 млрд за недопостачання узгоджених обсягів газу для транзиту. У результаті двох арбітражних спорів між компаніями і з урахуванням задоволених вимог російської сторони "Газпром" має доплатити НАК $2,56 млрд.

3 березня "Газпром" почав процедуру розірвання контрактів із "Нафтогазом".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/petrenko-mi-shukajemo-aktivi-borzhnikiv-gazpromu-na-teritoriji-ukrajini-241799.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.