News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Одному з убивць мера Старобільська Живаги суд змінив вирок на довічне ув’язнення

16.04.2018
Живага загинув 22 лютого 2016 року

Апеляційний суд засудив жителя Луганської області до довічного ув’язнення за вбивство мера Старобільська Луганської області Володимира Живаги. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

22 лютого 2016 року мер Старобільська Володимир Живага помер у кареті швидкої допомоги від вогнепальних поранень у голову і шию.

27 лютого 2017 року Нацполіція повідомила, що злочин розкрито, затриманий підозрюваний заявив, що скоїв убивство з корисливих мотивів.

18 квітня в Луганській області поліція затримала ще одного підозрюваного в убивстві мера.

Слідство встановило, що двоє жителів Луганської області застрелили Живагу, виконуючи замовлення на вбивство.

"За принципової позиції прокуратури Луганщини суд апеляційної інстанції переглянув рішення Старобільського районного суду та частково задовольнив апеляційну скаргу прокурора, ухваливши новий вирок, яким одного з убивць мера наразі засуджено до найсуворішого покарання – довічного позбавлення волі", – ідеться в повідомленні.

Вирок стосовно другого учасника вбивства суд залишив без змін – 15 років позбавлення волі.

Кримінальне провадження щодо організатора цього замовного вбивства виділили в окреме провадження, його оголошено в розшук, додали у прокуратурі.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/odnogo-z-ubivts-mera-starobilska-zhivagi-sud-zminiv-virok-na-dovichne-uv-jaznennja-241758.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.