News:

Українцям на замітку: у скільки обійдеться поїздка у замок графа Дракули

16.04.2018

Замок Бран очолює список архітектурних пам’яток Румунії і найбільш моторошних місць на Землі. Барвисті туристичні каталоги називають його резиденцією графа Дракули. За минулий рік тут побували більше мільйона туристів. Тобто, приблизно по 3 тисячі людей за день.

Про це йдеться у сюжеті ICTV, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Прототипом графа Дракули став Влад Цепеш. Романіст Брем Стокер зробив з нього відомого на увесь світ вампіра. Правитель прославився своєю жорстокістю: хворих та жебраків спалював заживо, злочинців саджав на палю, не милував нікого.

За легендою, граф Трансільванії продав душу дияволу. Натомість, той подарував йому безсмертя, та довічну жагу крові.

Аби непомітно вночі ходити замком та пити кров його гостей, граф Дракула використовував потайний хід, так йому вдавалося неочікувано підкрастися до жертви, адже потайний хід виглядав, як книжкова шафа.

Усередині 4-поверхового замку ще чимало лабіринтів, коридорів, просторих залів і невеликих кімнат, які переходять одна в іншу. Протягом багатьох років замок стояв занедбаним.

Чверть століття тому американський режисер Френсіс Коппола виділив гроші на реставрацію, аби зняти тут свою версію Дракули.

Нині замок Бран продається за 60 млн євро, однак покупця поки не знайшлось. За бажання туристи можуть арендувати тут кімнату, аби ближче познайомитись з вампірами.

У внутрішньому дворі є колодязь, який веде до підземних приміщень, а звідти – за межі замка. Однак нині прохід реставрують. Для туристів лишили верхню частину колодязя.

До замку Дракули зі столиці Румунії найкраще рушати потягом до міста Брашова. Це близько двох годин. Звідти пересісти на автобус і їхати ще 40 хвилин до міста Бран. Автобус зупиняється одразу біля входу до замку. Вартість квитка десь 9 євро. Відчинено тут щодня.

Нагадаймо, на планеті Земля ще залишаються незаймані цивілізацією місця, де вдалося зберегти майже райську природу.

Також раніше ми розповідали про 10 кращих пляжів світу.

А також можна дізнатися, як виглядають кращі місця на планеті Земля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/16/ukrayintsyam-na-zamitku-u-skilky-obijdetsya-poyizdka-u-zamok-grafa-drakuly/”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.