News:

Протестний потенціал жителів Росії впав до історичного мінімуму

16.04.2018

Протестний потенціал на території Росії впав до історичного мінімуму, свідчать дані опитування "Левада-Центру".

У березні 2018 року 75% жителів Росії назвали малоймовірними масові виступи населення проти падіння рівня життя, на захист своїх прав. Про свою готовність брати участь у таких акціях повідомили 8% громадян, а 86% заявили про те, що брати участь не збираються.

1

Маловірогідними акції протесту з політичними вимогами назвали 80% громадян РФ, при цьому готові самі брати участь у них тільки 6% росіян, а 88% — ні.

1

Опитування було проведене "Левада-центром" 23 – 27 березня 2018 року серед 1600 респондентів. Статистична похибка не перевищує 3,4%.

Раніше політик Олексій Навальний, не допущений до виборів на території Росії, анонсував акції протесту перед днем інавгурації Володимира Путіна, записавши відеозвернення під назвою "Путін нас не цар. 5 травня виходимо на вулиці".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/protestniy-potencial-zhiteliv-rosiyi-vpav-do-istorichnogo-minimumu-275282_.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.