News:

Комі заявив, що відновив розслідування проти Клінтон перед виборами 2016 року, оскільки не сумнівався в її перемозі

16.04.2018
Комі заявив, що хвилювався про репутацію Клінтон

Відновлення напередодні виборів президента США 2016 року розслідування про використання колишнім держсекретарем США Гілларі Клінтон особистої електронної поштової скриньки зі службовою метою мало послужити захисту її репутації після очікуваної перемоги. Про це в інтерв’ю ABC заявив колишній директор ФБР Джеймс Комі.

"Не пам’ятаю, наскільки усвідомлено я думав про це, але я працював в оточенні, у якого перемога Гілларі Клінтон над Дональдом Трампом не викликала сумнівів. Я переконаний, що цей фактор відіграв свою роль", – сказав Комі.

За його словами, відразу після виборів різні організації могли порушити тему "поштового скандалу", що вибухнув у 2015 році.

"Її мали обрати. Якби я приховав усе від американського народу, то вона стала б у його очах нелегітимно обраною, якщо ця історія випливла б назовні", – пояснив Комі.

Розслідування щодо Клінтон у так званій поштовій справі ФБР почало у 2015 році. Екс-держсекретаря обвинувачували у використанні особистої пошти зі службовою метою. 28 жовтня 2016 року, за 11 днів до виборів президента США, бюро відновило слідство.

За два дні до голосування Комі в листі американським конгресменам повідомив, що нове розслідування ФБР лише підтвердило попередні висновки і жодних обвинувачень на адресу Клінтон бюро висувати не буде.

У 2017 році Клінтон заявляла, що рішення Комі відновити розслідування коштувало їй перемоги на виборах президента.

9 травня 2017-го президент Сполучених Штатів Дональд Трамп звільнив Комі з посади директора ФБР. За словами заступника генпрокурора США Рода Розенстайна, Комі перевищив повноваження, закривши розслідування щодо Клінтон.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/komi-zajaviv-shcho-vidnoviv-rozsliduvannja-proti-klinton-pered-viborami-2016-roku-oskilki-ne-sumnivavsja-v-jiji-peremozi-241755.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.