News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Діти Асада відпочивали у кримському таборі Артек

15.04.2018
 Табір Артек в окупованому Криму

Директор дитячого табору Артек Олексій Каспржак розповів, що діти сирійського президента Башара Асада відпочивали в окупованому Криму в 2017 році, передає радіостанція Говорит Москва.

За його словами, в дитячому центрі відпочивали всі троє дітей Асада — сини Карім і Хафез та дочка Зейн. Керівництво табору тоді не знало, що це діти сирійського президента.

"Вони відпочивали як звичайні діти... Для них не робилося жодних винятків у цій частині. Розмовляли англійською та арабською мовою. По-моєму, їм сподобалося. Вони дуже спортивні діти, якщо я правильно пам’ятаю", — сказав Каспржак.

Раніше в неділю про це повідомив депутат російської Держдуми Дмитро Саблін, передає ТАСС. Він процитував слова Асада: "Мої діти торік відпочивали в Артеку. Після цього вони стали краще розуміти Росію".

Нагадаємо, в ніч проти 14 квітня президент США Дональд Трамп віддав наказ Збройним силам завдати точних ударів по об’єктах, пов’язаних із хімічною зброєю в Сирії. До операції також долучилися Франція і Великобританія. Загалом по об’єктах, пов’язаних із сирійською хімзброєю, було випущено понад 100 ракет, всі з них досягли заданих цілей.

  • Читайте також: CNN показав наслідки удару США та їхніх союзників по Сирії

Авіаудари стали відповіддю на хімічну атаку в Думі, внаслідок якої загинули щонайменше 70 осіб, ще близько 500 постраждали від отруєння.

Всі подробиці авіаударів по Сирії читайте у спецтемі НВ.Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/diti-asada-vidpochivali-v-krimskomu-tabori-artek-2464284.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.