News:

ЄС і НАТО підтримали удари США та союзників по Сирії

14.04.2018

Голова Європейської ради Дональд Туск запевнив США, Велику Британію і Францію в підтримці Європейським союзом їхніх дій в Сирії. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.

Туск зазначив, що сирійський режим, Росія та Іран не можуть безкарно продовжувати атаки на мирне населення Сирії.

"Удари США, Франції і Британії дають зрозуміти, що сирійський режим разом з Росією і Іраном не може продовжувати цю людську трагедію, принаймні, не сплачуючи за це. ЄС підтримуватиме наших союзників на стороні правосуддя", — написав він.

Strikes by US, France and UK make it clear that Syrian regime together with Russia & Iran cannot continue this human tragedy, at least not without cost. The EU will stand with our allies on the side of justice.

— Donald Tusk (@eucopresident) 14 квітня 2018 р.


Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг також заявив про те, що підтримує удари по Сирії.

"Я підтримую акцію, зроблену США, Британією і Францією", — йдеться в заяві генсека.

За його словами, "це знизить можливості режиму з нанесення нових атак проти сирійського народу з застосуванням хімічної зброї".

"НАТО розглядає застосування хімічної зброї як загрозу міжнародному миру та безпеці", — підкреслив Столтенберг.

Він також додав, що "це вимагає колективної та ефективної відповіді з боку світового співтовариства".

У суботу, 14 квітня, лідери трьох країн — США, Франції і Великої Британії — виступили із заявою про початок військової операції в Сирії. Удари вирішили завдавати по об’єктах, які підозрюють в причетності до виготовлення хімічної зброї.

Приблизно через годину було оголошено про завершення першої хвилі ударів по Сирії, однак в Пентагоні не відкидають можливість їхнього повторення. Росію про початок атаки на Сирію Сполучені Штати не попередили.

Операція в Сирії стала відповіддю на застосування режимом Башара Асада хімічної зброї проти цивільного населення. Остання атака 7 квітня забрала життя щонайменше 70 осіб, більшість із яких жінки та діти.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/yes-i-nato-pidtrimali-udari-ssha-i-soyuznikiv-po-siriyi-275157_.html”

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ

ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ  -   журналист международник. Главный редактор сайта БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ. Родился 17 июня 1986 года в Москве. Образованние высшее - МГУ. Работала в Московских ведомостях и Зеркале Москвы. В 2014-м году ОЛЬГА ЛОКРИЦКАЯ стала основателем и главным редактором интернет-ресурса "БЕСПРЕДЕЛУ.НЕТ". Глава гражданского комитета по борьбе с коррупцией в высших ешелонах власти, советник президента на общественных началах

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.