News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

У мережі показали відео з зухвалими грабіжниками в Києві

28.06.2018

У мережі опублікували відео з дуетом злочинців, який за день скоїв як мінімум два пограбування.

Відповідне відео опубліковано на сторінці Київ Оперативний в Facebook.

"Вчора ввечері (25 червня, — прим. ред.) ці двоє вкрали у мене мобільний телефон, а трохи пізніше засвітилися на АЗС ОККО, що на Броварському шосе, 44А", — йдеться у підписі до відео.

На кадрах видно, як двоє невідомих здійснюють крадіжку на заправці.Як повідомляв "Апостроф", раніше в Дніпровському районі Києва банда невідомих скоїла зухвале пограбування. Один з учасників банди, яких налічується близько семи чоловік, зірвав ланцюжок з шиї жінки. Варто відзначити, що банда працює дуже організовано.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2018-06-27/v-seti-pokazali-video-s-derzkimi-grabitelyami-v-kieve/134382”

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.