News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Готові відправитися в пекло: мережу шокувало відео, присвячене святу ватажка ДНР

28.06.2018

Мережу вразило відео з привітанням з днем народження ватажка ДНР Олександра Захарченка від дітей тимчасово окупованого Донбасу.

Відповідне відео на своїй сторінці в Facebook виклав відомий український волонтер Юрій Мисягін.

"Бідні діти. Втрачене покоління", — коментує волонтер побачене.

Не дивно, що відео викликало шквал критики в соцмережі. Чого тільки вартий наступний вислів однієї зі школярок на відео: "Ми готові дійти з вами до самого пекла і з гідністю подолаємо все, що уготовано нам долею"."Дно пробито", "Пушкін обридався б", "Я навіть уявити не міг що все там настільки погано. Вата, що передається повітряно-крапельним шляхом практично не виліковна. Це чума 21 століття", "Скоро відправиться до Плотницького і будуть по-новому баті складати пісні", — коментують користувачі.

Як повідомляв "Апостроф", раніше соцмережі повеселив "урок патріотизму" на окупованому Донбасі.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2018-06-27/gotovyi-otpravitsya-v-ad-set-shokirovalo-video-posvyaschennoe-prazdniku-glavarya-dnr/134381”

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.