News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

У США розповіли, що чекає Туреччину в разі покупки С-400 у Росії

28.06.2018

Вашингтон готовий ввести санкції проти Туреччини, якщо та здійснить покупку зенітно-ракетних комплексів С-400 у Росії.

Про це заявив помічник держсекретаря США з питань Європи та Євразії Уесс Мітчелл, передає Reuters.

За його словами, мова йде про розширення списку санкцій в рамках закону "Про протидію противникам США за допомогою санкцій (CAATSA)".

При цьому, адміністрація Дональда Трампа може на законних підставах відмовити Туреччині в покупці військових літаків F-35, навіть, якщо це буде потрібно, без згоди Конгресу США."Придбання С-400 неминуче вплине на перспективи турецького військово-промислового співробітництва з США, включаючи придбання винищувачів F-35", — сказав Мітчелл.

Як повідомляв "Апостроф", раніше стало відомо, що США можуть припинити поставки винищувачів F-35 в Туреччину через закупівлю російських комплексів С-400.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/america/2018-06-26/v-ssha-rasskazali-chto-jdet-turtsiyu-v-sluchae-pokupki-s-400-u-rossii/134376”

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.