News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Стало відомо про нові арешти у справі про напад на ромів у Львові: фото та подробиці

28.06.2018

У вівторок, 26 червня, суд обрав запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на два місяці без права внесення застави третьому підозрюваному у справі про смертельний напад на табір ромів у Львові.

Про це повідомляє "Громадське".

Відзначається, що третього підозрюваного звати Ярослав, йому 17 років. Він є жителем села Наварія на Львівщині. Нещодавно закінчив військовий ліцей імені Героїв Крут, здав зовнішнє незалежне тестування, планував вступати до вишу і одночасно працював на будівництві у Львові.

Мати підозрюваного стверджує, що він не міг напасти на табір ромів, оскільки в цей час гуляв з друзями біля одного з супермаркетів у мікрорайоні Наукова. Жінка заявляє, що боїться залишати сина в відділенні, адже помітила у нього на голові рани.Уточнюється, що адвокат Ярослава має намір оскаржити рішення суду.

Фото: hromadskeradio.org

Крім того, суд обрав такий же запобіжний захід ще одному підозрюваному у справі. Його звати Андрій Тичка.

Він визнав свою провину в скоєнні хуліганських дій, але поки відмовився давати свідчення, оскільки, зі слів адвоката, хвилюється за рідних.

У той же час Тичка розповів, що на табір ромів напала група в складі приблизно 16 осіб.

Фото: hromadskeradio.org

Як повідомляв "Апостроф", загиблий у результаті нападу на табір ромів у Львові отримав 15 ножових поранень.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2018-06-26/stalo-izvestno-o-novyih-arestah-po-delu-o-napadenii-na-romov-vo-lvove-foto-i-podrobnosti/134359”

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.