News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Всмоктував воду з річки: в Польщі на відео зняли незвичайний торнадо

28.06.2018

У Польщі пронісся незвичайний торнадо, який буквально всмоктував воду з річки.

Відповідний ролик на своїй сторінці в Facebook оприлюднив Artur Kazimierowicz.

За його словами, відео було знято в Плоцьку.

Як повідомляв "Апостроф", 16 травня в північно-західній частині Німеччини пройшов руйнівний торнадо, внаслідок якого постраждало щонайменше двоє людей. Стихія вирувала в районі Нижнього Рейну приблизно 10-15 хвилин. При цьому в ряді населених пунктів зірвало черепичні дахи, вирвало з корінням дерева, розкидало автомобілі.Крім того, 12 березня південь Італії накрив потужний торнадо, через який постраждали 15 осіб. Стихія була настільки сильною, що порозбивала білборди і придорожні знаки, поламала багато дерев і навіть знесла дахи та балкони деяких будинків.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/europe/2018-06-26/vsasyival-vodu-iz-reki-v-polshe-na-video-zasnyali-neobyichnyiy-tornado/134346”

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.