News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Плював на мам з дітьми: в мережі показали фото нахабного "героя паркування" в Києві

28.06.2018

У Києві помітили чергового "героя паркування", який нахабно порушує правила.

Про це повідомляє Telegram-канал "Х***вий Київ", публікуючи відповідне фото.

"Бидловозка Range Rover. Плював на всіх і вся. Мами з колясками обходять корито по проїжджій частині. Мусори на виклик тупо не приїхали", — сказано в повідомленні.

Так, судячи з фото, водій не особливо замислювався про те, що його транспортний засіб може заважати іншим.Як повідомляв "Апостроф", раніше в Києві черговий "герой паркування" залишив свій автомобіль у недозволеному місці і тим самим перегородив дорогу для людей. На знімку видно, що фургон стоїть на самому початку пішохідної алеї, а пішохід змушена обходити його.

Крім того, в Києві виявили дуже некультурного водія. Так, BMW об’їхав пробку по зустрічній смузі. Інцидент стався біля Софійської площі.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2018-06-26/pleval-na-mam-s-detmi-v-seti-pokazali-foto-naglogo-geroya-parkovki-v-kieve/134340”

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.