News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Гуляють "по-багатому": мережі повеселили фото відпочивальників у Криму

28.06.2018

Користувачів інтернету повеселили нові фотографії бюджетних туристів, які відпочивають в окупованому Російською Федерацією Криму.

Відповідні знімки розміщено на сторінці "RoksolanaToday&Крим" у Twitter.

"Про "всі пішли на обід". 90% пляжників прийшли з лоточками, банками, склянками. Сосиски, ковбаса, варені яйця, печеня в банці, бутерброди. Всі з буханками хліба, огірками, помідорами. Відварена картопля. Чебуреки з собою — круто. У пляшках компот, вода з крана. Пиво. Ніколи не бачила так масово", — йдеться у підписі до фото.

Відзначається, що туристи економлять: купують в основному тільки пиво і кукурудзу, а дітям — морозиво.Як повідомляв "Апостроф", відразу в декількох містах окупованого Криму спостерігаються проблеми з вивезенням сміття.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2018-06-26/gulyayut-po-bogatomu-seti-poveselili-foto-otdyihayuschih-v-kryimu/134337”

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.