News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Охопили 11 областей: стало відомо про нову хвилю обшуків по договірним матчам в українському футболі

28.06.2018

Правоохоронні органи почали другу хвилю обшуків у справі про договірні матчі в українському футболі.

Про це в Twitter повідомляє FootballHub.

Відзначається, що нова хвиля обшуків охопила одинадцять областей. "Обшуки проводять у суддів, агентів, гравців", — йдеться в повідомленні.

Нагадаймо, в травні цього року в ході спецоперації правоохоронних органів в Україні була розкрита масштабна мережа організаторів договірних матчів. Повідомлялося, що в діяльність п’яти організованих груп були залучені 35 футбольних клубів з 10 областей. Всього було задокументовано участь 320 фігурантів по 57 доведеним епізодами.Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що один з фігурантів справи про договірні матчі намагався втекти від поліції.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/sport/2018-06-26/ohvatili-11-oblastey-stalo-izvestno-o-novoy-volne-obyiskov-po-dogovornyim-matcham-v-ukrainskom-futbole/134306”

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.