News:

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 344

Спікер Законодавчих зборів Санкт-Петербурга пояснив необхідність підвищення пенсійного віку війною, санкціями та абортами

28.06.2018
Макаров: Змінилася геополітична та економічна ситуація

Спікер Законодавчих зборів Санкт-Петербурга В’ячеслав Макаров пояснив плани влади підвищити пенсійний вік зовнішньополітичними чинниками. Про це він заявив на брифінгу 20 червня, повідомило місцеве видання АБН.

Чиновник зазначив, що Росія – "країна у стані війни", яка живе в умовах економічних санкцій.

"Змінилася геополітична ситуація. Я вже не кажу про економічну ситуацію. У нас є демографічні проблеми. Ну понад 1 млн абортів на рік, це як? На такій території. Зрозуміло, що у зв’язку з цим настають проблеми із працездатним населенням. Але ми все пережили: війни, потрясіння, перебудови", – нагадав Макаров.

За його словами, тепер необхідно знайти правильні слова, щоб переконати населення в необхідності пенсійної реформи.

14 червня 2018 року уряд РФ схвалив остаточний варіант законопроекту про поступове підвищення пенсійного віку із 2019 року. Вік виходу на пенсію для чоловіків піднімуть до 65 років (до 2028 року), для жінок – до 63 років (до 2034 року).

Згідно із соцопитуванням дослідницького холдингу "Ромир", 92% росіян не схвалюють запропонованої реформи.

Російський опозиційний політик Олексій Навальний анонсував на 1 липня проведення протестних акцій у 20 містах. Урядові заходи він назвав "звичайним пограбуванням кількох десятків мільйонів людей".

Незалежні профспілки РФ також розглядають можливість проведення мітингів.

За інформацією газети "Ведомости", у Кремлі готові піти на пом’якшення реформи в разі масових демонстрацій.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-spiker-zakonodavchih-zboriv-sankt-peterburga-pojasniv-neobhidnist-pidvishchennja-pensijnogo-viku-vijnoju-sanktsijami-i-abortami-251958.html”

О проэкте

БЕСПРЕДЕЛУ НЕТ! На сегодняшний день информация доноситься до людей в различных формах и объемах – через телевизор, газеты, интернет, посредством рекламы на улицах, в метрополитене и так далее. Одному человеку усвоить абсолютно все невозможно, так как скорость появления новых данных с той или иной сферы просто фантастическая. Главное уметь выбрать важное и донести это людям. Мы создаем информацию для людей.